Psykomotorisk fysioterapeut

Psykomotorisk fysioterapi Alta
Anita Håpnes (psykomotorisk fysioterapeut med rett til å heve A9-takst)
Adresse: Løkkeveien 2, 9510 Alta
Tlf. 951 50 805
E-post: anita@torsvei.net

Alta Psykomotorisk Fysioterapi AS
Merete Gaup (psykomotorisk fysioterapeut uten rett til å heve A9-takst)
Adresse.: Thomasbakkveien 12, 9513 Alta
Tlf. 938 08 829
E-post: merete@altafysioterapi.no

Fysikalsk Terapi

Adresse: Bekkefaret 2, 9513 Alta
Tlf. 78 44 68 60

Jørn Tore Johansen, fysioterapeut,  joerntore@fysikalskterapi.no
Oddvar Uglebakken, manuell terapeut, oddvar@fysikalskterapi.no
Doris Anita Johansen, fysioterapeut, doris@fysikalskterapi.no
Anne Strand Bjørnstad, fysioterapeut, anne@fysikalskterapi.no
Bjørg Lene Sønvisen, fysioterapeut/lymfe drenasje, bls@hoved.net
Kari Mikkelsen, fysioterapeut/lymfe drenasje, kari@fysikalskterapi.no
Runa Nesje, fysioterapeut, runa@fysikalskterapi.no
Roar Olsen, fysioterapeut, roar@fysikalskterapi.no

Elvebakken fysioterapi og manuellterapi AS

Adresse: Skipper Wirkolas vei 4, 9515 Alta
Tlf: 78 44 53 99

Stein Olsen (fysioterapeut) mob. 918 51 289
Gunn Britt Mikkelsen (fysioterapeut) mob. 918 61 906
Odd Georg Beldo (manuellterapeut) mob. 918 60 154
Helen Jonsson (fysioterapeut) mob. 468 05 239
Ida Mikkelsen (fysioterapeut) mob. 905 11 661
Helen Jonsson mob 960 13 278
Magnus Huxley Arnason mob 913 33 251

Manuell Terapi Alta

Adresse: Løkkeveien 47, 9510 Alta
Tlf: 992 05 350
https://www.manuellterapialta.no/

Torfinn Reginiussen (manuellterapeut)
Trond Reginiussen (manuellterapeut)
Trond Ringard (manuellterapeut)
Renata Bull (fysioterapeut - babyer, barn og gravide) mob. 992 05 353
Petter Reginiussen (fysioterapeut)
Christian Reginiussen (fysioterapeut)
Siril Hammari (fysioterapeut)
Karine Slettli (fysioterapeut)
Inga Maren Erke (manuellterapeut)