A A A
skogheim

Skogheim boligområde - Trekning er foretatt

Alta kommune foretok idag trekningen av boligtomtene på Skogheim boligområde (Bangjordet). Trekningen ble foretatt av leder for servicesenteret Bjørn Conrad Berg, kommuneadvokat Grethe Hansen og saksbehandler Merethe F. Schultz.

Utvelgelse av tomter vil skje medio august. Alle søkere vil bli tilskrevet brev. 

Det tildeles 35 eneboligtomter og 2 tomannboligtomter (4 søkere)

Utvelgelsen av tomtene vil skje i rekkefølgen under:

De 50 første i gruppe 1 (Eneboliger)

  1. Iversen, Felix Thomas
  2. Parken, Mia Hammari
  3. Bakke, Lise-Marie
  4. Johansen, Fay Mariken
  5. Lund Olsen, Kenneth
  6. Buljo, Per Aune
  7. Rasmussen, Grethe
  8. Karlsen, Karina
  9. Brochmann, Egil Arne
  10. Granshagen, Maria
  11. Parken, Stian
  12. Berg, Sofie
  13. Nilsen, Bjørn Terje
  14. Holmen, Camilla
  15. Tobro, Kristine Hefre
  16. Hansen, Mathias
  17. Mannsverk, Stein Arne
  18. Bakken, Pål
  19. Thomassen, Odd Ivar
  20. Pettersen, Mads
  21. Granshagen Nord, Marius
  22. Hykkerud, Andreas
  23. Olsen, Tor Åge Lund
  24. Nilsen, Kristian
  25. Arnesen, Jorun Thomassen
  26. Pettersen, Sandra Elisabeth
  27. Pedersen, Ida Marie Bredal
  28. Johansen, Christoffer
  29. Halvorsen, Ken Andre
  30. Hætta, Ole Anthoni
  31. Olsen, Jan-Olav
  32. Nilsen, Kjell Åge
  33. Aslaksen, Signe Katrin
  34. Ottesen, Christina
  35. Bellika, Jens
  36. Knudsen, Lisa Kristensen
  37. Hammari, Magnus
  38. Pettersen, Magnus
  39. Nilsen, Tom Erik
  40. Pettersen, Jan Håvar
  41. Arnesen, Kai Rune
  42. Heitmann, Kurt Magne
  43. Sivertsen, Vegard
  44. Pettersen, Miriam Louise
  45. Nord, Einar
  46. Dahle Hansen, Einar
  47. Arnesen, Ole Andre
  48. Johansen, Emilie
  49. Hågensen, Jøran
  50. Suhr, Jan Kåre

Tildelingsrekkefølge 2-mannsboliger

1 : Grøneng, Odd Reidar
2 : Falch, Amalie Kristine
3 : Ellingsen, Jan-Arve 
4 : Mannsverk, Fredrik

5. Kivijervi, Endre Oksås
6: Eilertsen, Birger

Resterende søkere i gruppe 1

Rekkefølgen nedover er fra 51 til 209

Arnesen, William
Johansen-Ernstsen, Victoria
Forsblom, Ismael Carl Torsten
Uglebakken, Morten
Opgård, Jørn-Tore
Olsen, Even
Thomassen, Karl Arne
Nilsen, Karl Theodor
Kristensen, Thomas Andre
Pettersen, Tommy
Olsen, Anette
Johansen, Cato
Mikkelsen, Tor Haakon
Paulsen, Ann Helen
Suhr Opgård, Kolbjørn
Heitmann, Knut-Even Simonsen
Pettersen, Emilie Linnea Medlie
Olaussen, Lone Kristina
Ellingsen, Lasse
Kristensen, Peter
Westgaard, Ellen Birgitte
Bakkehaug, Halvard
Suhr, Kjersti
Abrahamsen, Trine
Rasmussen, Torbjørn
Visockyte, Ligita
Mathisen, Raymond
Henriksen, Iselin
Aslaksen, Andre
Palojarvi, Issat Mahtte
Flåtten, Renate
Eriksson, Johannes
Flåtten, Christoffer
Lingjærde, Lars Erik
Bellika, Børge
Trulsen, Aleksander Pettersen
Mannsverk Holm, Julie
Stavem, Elise
Halvorsen, Marius
Baniya, Ram Bahadur
Opgård, Kristoffer
Emaus, Hanne
Arnesen, Irene
Olaussen, Vegard
Nilsen, Steinar
Frøystad, Therese
Moeng, Malin
Håpnes, Marte
Uglebakken, Elisabeth
Esberg, Martin Johannes
Hågensen, Simen
Østlyngen, Kenneth
Henriksen, Kathrine Helstrøm
Olaussen, Trond Einar
Øvergård, Tor Inge
Mella, Kristoffer
Mannsverk, Katharina
Høy, Lise Taraldsen
Suhr, Tor Even
Karlsen, Maria Louise Karina
Østlyngen, Ørjan
Opgård, Camilla
Kristoffersen, Knut-Emil
Håkonsen, Kari Hanne Volden
Sætermo, Frode
Utsi, Johnny Mathis
Bæhr, Mats Andre
Mortensen, Marit
Gunes, Remzi
Eira, Inger Alette
Andersen, Sandra
Opgård, Stine
Mathisen, Bjørn Tore
Jørgensen, Roger
Flage, Jørund
Sivertsen, Solveig Marie
Haggman, Johannes
Thomassen, Jenny Cecilie
Vars, May Kristine
Thomassen, Jan Arvid
Lyng Hansen, Laila
Olsen, Michael
Mella, Benedikte Hyld
Mannsverk, Berit Elisabeth
Moe, Svein Ove
Pettersen, Annike
Opgård, Ingrid
Thomassen, Thomas Mathias
Simonsen, Even Bech
Moe, Kine
Thomassen, Stian
Walseth, Camilla
Romsdal, Line
Jonassen, Remi
Volden, Roar
Eira, Mikal
Kristiansen, Kristian
Kristensen, Victoria
Birkeland, Sindre
Olsen, Paul Georg
Opgård, Joakim
Strifeldt, Robin Christoffer
Dervola, Wibeke
Berg, Marius
Persen, Tone
Ollila, Thomas
Ek, Martin
Sivertsen, Stig Arvid
Thomassen, Marius H.
Paulsen, Bjørn Emil
Thomassen, Aleksander
Wilhelmsen, Vinjar Alfred
Rasmussen, Simen
Strifeldt, Andreas
Nilsen, Fredrik
Thomassen Jan-Arne
Pettersen, Erica
Thomassen, Inger Lise
Strand Åsheim, Cathrine
Hammari Klepp, Guro
Angell, Brage
Ellila, Frode
Larssen, Martin
Westgaard, Bjørn Ivar
Thomassen, Kjetil
Tande, Martin
Krogh, Hans-Kristian
Logje, Johan Mikkel
Opgård, Merete
Thomassen, Ingrid Johanne
Olsen, Stian
Pettersen, Steffen
Flage, Audun
Jakobsen, Stian
Pryneid, Christer
Strifeldt, Marius Hilton
Medlie, Martin
Johansen, Terese Opgård
Gundersen, John Arnulf Bucoy
Andersen, Benedikte
Pettersen, Sebastian
Thomassen, Ragnhild Elisabeth
Suhr, Nina
Simensen, Ken Ove
Rasmussen, Odd Richard
Thomassen, Fillip
Pettersen, Tom Andreas
Nass, Lasse Biti
Larsen, Linda Kathrine
Mannsverk, Thorbjørn
Saari, Sara Anne K
Bull Thomassen, Caroline
Flåtten, Marita Cisilie
Kristensen, Odd Magne
Mikalsen, Sandra Lindbak
Hågensen, Bjørn Even
Haugan, John Kjetil
Larsen, Lise Mari
Sivertsen, Grete

 

Søkere i gruppe 2

Abelsen, Guri
Westgaard, Vidar
Olsen, Karl Ivar
Opgård, Kjetil Eriksen
Johansen, Kenneth Medlie
Vars, Ingvild
Cybulski, Mariusz
Nilsen, Terje
Kristensen, Dag Erlend
Arnesen, Dag Arne
Flage, Øystein
Aslaksen, Hans Daniel
Antonsen, Eivind
Aslaksen, Hans Johan
Strifeldt, Ørjan
Nævra, Helene
Haugen, Jøns
Andreassen, Fred Inge
Høy, Ingrid Taraldsen
Hamnervoll, Michael
Nordstrand, May-Elin
Johnsen, Espen
Arnesen, Ulf Inge
Iversen, Knut Erik
Falch, Andreas
Paulsen, Lillian
Olsen, Fredrik
Simensen, Stian
Sivertsen, Dennis
Thomassen, Rune
Vasara, May Ragnhild
Guttormsen, Emil
Romsdal, Magne
Isaksen, Rolf Kristian
Danielsen, Lasse
Thomassen, Vegard
Andersen, Ken-Vidar
Nordli, Trond
Persen, Odd Eilert
Oskarsson, Kenneth
Andersen, Mats Kim
Ingebrigtsen, Stian
Hammari, Cathrine Renate
Heitmann, Allan
Cybulski, Piotr
Nilsen, Nils Daniel
Kristensen, Aina
Hoaas, Eirik
Nilsen, Tom Erik
Sivertsen, Stian
Thomassen, Pål-Einar
Nilsen, Stian
Kristensen, Karin
Westgaard, Christian
Stabrun, Daniel Andre

 

Skjema